Počet položek: 0 0,- Kč

ATAK prášek na mravence AMP 2 MG 100g

kliknutím zvětšíte
ATAK prášek na mravence AMP 2 MG 100g Ostatní
ks
Kód:720114
Výrobce:Ostatní
Cena : 97,- Kč
Dostupnost:1 - 3 dny
Mikrogranule pro okamžité hubení mravenců s dlouhodobým působením (až 90 dnů po aplikaci). Je bez zápachu.
Charakteristika: biocid Účinné látky: acetamiprid 2 g/kg
denatonium benzoate hořké činidlo Působení přípravku: Acetamiprid je systémově vysoce účinný insekticid působící jako neurotoxikant, tzn. blokuje nikotinový Ach receptor v postsynaptické membráně nervového systému živočišných škůdců. Acetamiprid působí systémově a translaminárně, jako kontaktní a žaludeční jed ve velmi nízkých dávkách, má rychlé počáteční působení v porostu a dlouhodobý reziduální vyrovnaný účinek proti všem vývojovým stadiím škůdců. Použití: ATAK prášek na mravence AMP 2 MG lze aplikovat 3 různými způsoby: postřikem, posypem nebo kropením. Účinkuje na všechny druhy mravenců a poskytuje dlouhodobou ochranu. Je bez zápachu. Produkt se aplikuje v místech, jimiž mravenci procházejí, nebo kde se zdržují, podél stěn v prasklinách a škvírách, u vstupů do hnízda. Je vhodný jak pro profesionální tak i pro amatérské použití. Dávkování při aplikaci posypem:
Rozprášíme tenkou vrstvu produktu v množství cca 20 g/m2. V případě potřeby opakujeme každé 2 – 3 týdny. Ošetřená místa je třeba chránit před úklidem, tzn. ošetřená místa nečistíme, aby zůstala zachována účinnost přípravku. Dávkování při aplikaci postřikem:
Přípravek ATAK prášek na mravence  AMP 2 MG smícháme v rozprašovači s vodou v poměru 100 g / 1 l vody, přičemž 1 l naředěného přípravku vystačí cca na 5m2.
Balení 100 g při tomto typu aplikace vystačí cca na 5 m2.

Dávkování při aplikaci pokropem:
Tento způsob aplikace je určený na venkovní prostředí. V konvi smícháme přípravek ATAK prášek na mravence AMP 2 MG s vodou v poměru 20 g / 1 l vody, přičemž 1 l naředěného přípravku vystačí cca na pokropení 1 m2.
Balení 100 g při tomto typu aplikace vystačí cca na 5 m2. Upozornění: Tyto údaje jsou pouze informativní. Pozorně čtěte příbalový leták a návod k použití!

Potřebujete poradit ? ATAK prášek na mravence AMP 2 MG 100g Ostatní

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Použiváním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie!   Další informace