Počet položek: 0 0,- Kč

Souhlas newsletter

Souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení

1.    Udělujete tímto souhlas fyzické osobě, kterou je Ondřej Jantač (dále jen "správce"), se sídlem U Střediska 23, 74716, Hať, IČ 73369276, oprávnění vydal  živnostenský úřad MěÚ Hlučín pod č.j.:  ZIV/213/2010/TO/3, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)(dále jen „Nařízení“) zpracovávala v rámci registrace do uživatelského účtu vaši emailovou adresu.
2.    E-mailová adresa bude zpracována za účelem vytvoření a umožnění administrace uživatelského účtu a za účelem komunikace společnosti s uživatelem.
Takové zpracování je možné na základě vámi uděleného souhlasu a umožňuje ho čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení.
3.    E-mailová adresa bude zpracovávána po dobu maximálně 3 roky od udělení posledního souhlasu. Po uplynutí této doby budete informováni a adresa bude smazána.

4.    Zpracování osobních údajů je prováděno správcem, osobní údaje však pro tuto osobu může zpracovávat i zpracovatel kterým je Veronika Jantačová.
5.    Souhlas se zpracováním lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním dopisu nebo emailu na kontaktní údaje společnosti. Vezměte, prosíme, na vědomí, že pokud jste provedli objednávku s údaji, které jste zadali při registraci, můžeme být oprávněni takové údaje nadále zpracovávat ze zákonných důvodů.
6.    Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:
-    vzít souhlas kdykoliv zpět,
-    požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
-    vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
-    požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, pokud se nejedná o osobní údaje, které jsme povinni nebo oprávněni dále zpracovávat dle příslušných právních předpisů, výmaz však může mít za následek vymazání uživatelského účtu,
-    na přenositelnost údajů a právo požadovat kopii zpracovávaných osobních údajů,
-    na účinnou soudní ochranu, pokud máte za to, že vaše práva podle Nařízení byla porušena v důsledku zpracování vašich osobních údajů v rozporu s tímto Nařízením,
-    v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Vložit dotaz

Jméno
Email ( email nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
opiště kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Použiváním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie!   Další informace