Počet položek: 0 0,- Kč

Zpracování osobních údajů

Fyzická osoba, kterou je Ondřej Jantač (dále jen "správce"), se sídlem U Střediska 23, 74716, Hať, IČ 73369276, (oprávnění vydal  živnostenský úřad MěÚ Hlučín pod č.j.:  ZIV/213/2010/TO/3), zpracovává v rámci provedené objednávky ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)(dále jen „Nařízení“) následující osobní údaje zákazníků:
-    Jméno a příjmení;
-    E-mailovou adresu;
-    Telefonní číslo;
-    Fakturační adresu;
-    Dodací adresu;
-    V případě společnosti také její název, IČ, DIČ
(dále jen „osobní údaje“)
v souladu s platnými právními předpisy, a to za účelem poskytnutí plnění z provedené objednávky a dále za účelem evidence objednávky a případného budoucího uplatnění a obranu práv a povinností smluvních stran.
Uchování a zpracování osobních údajů je za výše uvedeným účelem po dobu 10 let od provedení objednávky, nepožaduje-li jiný právní předpis uchování smluvní dokumentace po dobu delší.
Výše uvedené zpracování je umožněno na základě
•    čl. 6 odst. 1 písm. b) Nařízení – zpracování je nezbytné pro splnění smlouvy, a
•    čl. 6 odst. 1 písm. f) – je-li to nezbytné pro účely oprávněných zájmů správce.
2.    Správce prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné a nebudou poskytnuty žádné třetí osobě. Výjimku představuje zpracovatel webového obsahu a osoba, která také vyřizuje příchozí objednávky, kterým je Veronika Jantačová.
3.    Na emailovou adresu vám budou e-shopem krmivajanty.cz zasílána obchodní sdělení, neboť tento postup umožňuje § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb., o službách informační společnosti, pokud jej neodmítnete. Tato sdělení se mohou týkat pouze obdobného zboží či služeb a lze je kdykoliv jednoduchým způsobem – zasláním dopisu, emailu nebo proklikem na tlačítko "přihlásit se k odběru" – odhlásit. Emailová adresa bude za tímto účelem uchovávána po dobu 3 let od učinění poslední objednávky.
4.    Podle Nařízení máte, coby zákazník, právo:
-    požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
-    vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
-    vznést námitku proti zpracování na základě oprávněného zájmu správce,
-    požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, pokud se nejedná o osobní údaje, které jsme povinni nebo oprávněni dále zpracovávat dle příslušných právních předpisů,
-    na přenositelnost údajů a právo požadovat kopii zpracovávaných osobních údajů,
-    na účinnou soudní ochranu, pokud máte za to, že vaše práva podle Nařízení byla porušena v důsledku zpracování vašich osobních údajů v rozporu s tímto Nařízením,
-    v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Vložit dotaz

Jméno
Email ( email nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
opiště kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Použiváním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie._!   Další informace