Počet položek: 0 0,- Kč

Roboran H 250g

kliknutím zvětšíte
Roboran H 250g Ostatní
ks
Kód:060022
Výrobce:Ostatní
Cena : 80,- Kč
Dostupnost:1 - 3 dny
Vitamíno-minerální přípravek pro psy a další kožešinová zvířata(kočky, králíky, nutrie, norky...).Šedobílý homogenní prášek charakteristické vůně.
Obsahuje mimo nejdůležitějších vitaminů (včetně vitamínu H ) a minerálních látek v optimálním poměru i zchutňující přísady. Výrazně ovlivňuje kvalitu srsti a opeření. Preventivně ke zlepšení celkové tělesné kondice, k správnému průběhu březosti a dosažení silných vyrovnaných vrhů, k normálnímu růstu, pigmentaci a lesku srsti, k zlepšení kvality kožešiny; léčebně při celkových onemocněních, hypovitaminózách, onemocněních kůže a srsti (vypadávání srsti, ekzémy kůže), v rekonvalescenci. Jako dietetikum k příznivému ovlivnění kvality srsti, zejména pro kožešinová zvířata. V krmivu, mléce nebo čaji. Při dlouhodobém podávání se může u některých zvířat projevit snížená ochota k příjímání přípravku. Po týdenním přerušení podávání jej zvířata opět ráda konzumují.Dávkování: preventivně týdně, léčebně denně- Pes velký 2-3 lžičky 2 krát týdně až 2 lžičky denně- Pes střední, liška 1-2 lžičky 2 krát týdně až 1 lžička denně- Pes malý, kočka 1/2-1 lžička 2 krát týdně až 1/2 lžičky denně- 10 norků 1 - 3 lžičky denně - 10 králíků 1 - 2 lžičky 2krát 2-3 lžičky.Používá se preventivně ke zlepšení celkové tělesné kondice ke správnému průběhu březosti a dosažení silných a vyrovnaných vrhů, k normálnímu růstu, pigmentaci a lesku srsti, ke zlepšení kvality kožešiny. Léčebně se používá při celkových onemocněních, hypovitaminózách, onemocněních kůže a v rekonvalescenci.

Potřebujete poradit ? Roboran H 250g Ostatní

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Použiváním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie!   Další informace