Počet položek: 0 0 Kč

Roboran pes 500g

Roboran, přípravek pro psy, obsahující kromě nejdůležitějších vitamínů a minerálních látek v optimálním poměru i chuťové korigens, pro které je Roboran psy dobře přijímán.

kliknutím zvětšíte
Roboran pes 500g Ostatní
ks
Přidat do oblíbených
Kód:060032
Výrobce:Ostatní
Cena : 127 Kč
Dostupnost:1 - 3 dny
Doplňek biologicky účinných látek, určený pro psy krmené tradičním způsobem. Obsahuje vitamíny, minerální látky a látky specificky účinné, které mají příznivý vliv na růst a zdravotní stav psů. Jeho součástí je chuťový doplněk, pro který jej psi rádi přijímají.Indikace: preventivně ke zlepšení celkové tělesné kondice psů a jejich mláďat (zábrana hypovitaminóz a avitaminóz). V jarním a zimním období podpůrná léčba v průběhu infekčních chorob a v rekonvalescenci. Podporuje normální růst zvířete včetně správného zabarvení a lesku srsti.Způsob použití: podává se zamíchaný do mléka nebo malého množství krmiva, které pes v krátké době zkonzumuje.Dávkování: - Pes velký 2-3 lžičky 2 x týdně až 2 lžičky denně- Pes střední 1-2 lžičky 2 x týdně až 1 lžička denně- Pes malý 1/2-1 lžička 2 x týdně až 1/2 lžičky denněPoužití: používá se preventivně ke zlepšení celkové kondice štěňat i dospělých psů.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Použiváním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie!   Další informace