Počet položek: 0 0 Kč

Tropical D-Allio Plus 100ml granulát

Mnohosložkové granulované krmivo s přídavkem česneku (30%), určené pro tečovce a další ryby s vysokými nároky na krmivo, včetně mořských ryb.

kliknutím zvětšíte
Tropical D-Allio Plus 100ml granulát Ostatní
ks
Přidat do oblíbených
Kód:400427
Výrobce:Ostatní
Cena : 99 Kč
Dostupnost:1 - 3 dny
V přípravku D-Allio Plus Granulat jsou využity odedávna známe a ceněné vlastnosti česneku (Allium sativum L.). Tento přírodní přídavek posiluje rybí organismus a podporuje trávící proces. Vysoká výživná hodnota krmiva, optimálně zvolené spektrum vitamínů a mikročástic a přirozené vlastnosti česneku způsobují, že toto krmivo hraje nezastupitelnou úlohu při léčbě a rekonvalescenci ryb a při jejich aklimatizaci v nových podmínkách. Toto krmivo je k dispozici i v jiné formě: D-Allio Plus Flakes.Složení: výrobky rostlinného původu (v tom česnek min. 30%), ryby a rybí výrobky, měkkýši a korýši, rostlinné bílkovinné extrakty, obilí, řasy, oleje a tuky, krmné složky minerálního původu (v tom zeolit 1%).Analytické složky: hrubý protein 47,0%, hrubé oleje a tuky 7,0%, hrubá vláknina 4,0%, vlhkost 10,0%.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Použiváním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie!   Další informace